Instytut Estetyki Pierre Lupina

Instytut Estetyki Pierre Lupina

Manicure i Pedicure

Piękne dłonie i paznokcie to nie przypadek, są wizytówką kobiety i mężczyzny oraz jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody. Wygląd dłoni jest jak otwarta księga, która dostarcza informacji o naszym temperamencie, osobowości i stylu życia.

Skóra rąk charakteryzuje się szczególną delikatnością, ponieważ nie posiada tkanki tłuszczowej, dlatego też mając codzienny kontakt z czynnikami zewnętrznymi podlega nadmiernemu wysuszeniu i czyni ręce szorstkimi. Często starzeje się w bardziej widoczny sposób niż twarz i ciało.

Kobiety marzą o pięknych dłoniach, długich i zdrowych paznokciach, które są zwierciadłem stanu zdrowia organizmu, lecz ich wygląd jest często uwarunkowany genetycznie. Możemy poprawiać ich kondycję zdrową dietą, preparatami - witaminami, jak również przeróżnymi zabiegami pielęgnacyjnymi, jednak nic nie zastąpi prawidłowo wykonanego manicure, który nada naszym dłoniom elegancji oraz smukłości.

Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach marki ESSIE- ekspert w dziedzinie profesjonalnego manicure i pedicure.

Zdrowe, wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody oraz podstawą dobrego samopoczucia. Delikatna, gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i lekkości. Warto otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale również leczniczym.

Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stóp, likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia.

pdf

*Cennik obowiązuje od dnia 1 października 2016 r.