Instytut Estetyki Pierre Lupina

Instytut Estetyki Pierre Lupina

Zabiegi Dermalogica

Czym jest i jakie efekty zapewnia?

Czym jest i jakie efekty zapewnia?

Dermalogica to świat idealnie skomponowanych zabiegów SPA perfekcyjnie dobieranych na miarę twoich potrzeb.

FaceMapping to unikalna metoda analizy skóry twarzy, oparta na wnikliwych badaniach. Pozwala na precyzyjne zdiagnozowanie określonych problemów skóry. Nasi Terapeuci Dermalogica  badając 14 stref skóry twarzy komponują indywidualny zabieg odpowiadający potrzebom danego klienta. Najnowsze receptury zawarte w systemach pielęgnacyjnych, przekładają się na wyjątkową skuteczność i precyzję .

Zindywidualizowana terapia jest kluczem do zdrowej skóry. Każdy dzień w którym nasza skóra jest narażona na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, wymaga skutecznej ochrony przed nimi. Dobór odpowiedniego systemu pielęgnacyjnego jest warunkiem koniecznym, który należy spełnić, aby czerpać radość ze zdrowej i promiennej skóry.

Jesteśmy terapeutami skóry. Czytamy skórę.

dermalogica-na-strone

Czym jest i jakie efekty zapewnia?

Terapia Dermalogica Age Smart intensywnie regeneruje, stymuluje naturalne procesy odnowy w skórze nie dopuszczając do jej przedwczesnego starzenia się. Zwiera silnie odżywczy zestaw składników poprawiających kondycję i koloryt skóry. Dostarcza aktywnych substancji o działaniu odżywczym i regenerującym, odświeżając zmęczoną skórę. Aktywna eksfoliacja stymuluje produkcję kolagenu i elastyny poprawiając napięcie tkankowe. Rezultat - elastyczna i wygładzona skóra.

Terapia Age Smart: 250 zł

Zabieg regenerujący: 250 zł

Zabieg regenerujący wzbogacony: 290 zł

Zabieg poprawiający owal twarzy: 400 zł

Witaminowy zabieg regenerujący: 250 zł

Zabieg odżywczo-odnawiający: 210 zł

Czym jest i jakie efekty zapewnia?
Czym jest i jakie efekty zapewnia?

Czym jest i jakie efekty zapewnia?

BioSurface™ Peel, to profesjonalny chemiczny peeling. Wyrównuje powierzchnię skóry skracając jednocześnie minimalny okres gojenia. Pozwala na bezpieczne złuszczanie naskórka pozbawionego blasku i przyspiesza odnowę komórkową bez stanu zapalnego, czy długiego okresu rekonwalescencji zwykle kojarzonego z peelingami chemicznymi. Twój Terapeuta Dermalogica może pomóc Ci zaplanować serię zabiegów, które zminimalizują martwiące Cię problemy, niezależnie czy mówimy o fotostarzeniu skóry, zmarszczkach, nierównomiernym kolorycie skóry bądź zmianach trądzikowych.

BioSurface™ Peel jest dziś najsilniejszym systemem wygładzającym i w niczym nie przypomina innych, dostępnych na rynku zabiegów. Daje to, czego tak wielu profesjonalnych terapeutów skóry poszukuje w zaawansowanych zabiegach: skutecznego systemu, który daje widoczne rezultaty bez uaktywniania niepożądanych skutków ubocznych.

Koszt zabiegu BioSurface™ Peel: 160 zł

Czym jest i jakie efekty zapewnia?

Terapia Chroma White to jedyna na świecie bezpieczna forma skutecznego zwalczania zmian pigmentacyjnych oraz oznak starzenia. Ekskluzywna kuracja, oparta o intensywną eksfoliację, bogactwo minerałów wyselekcjonowanych ze świata roślinnego, substancje aktywne oraz opatentowana przez Dermalogica zaawansowana technologia peptydów zapewnia maksymalną skuteczność w zwalczaniu przebarwień, gwarantując wyraźne rozświetlenie, wygładzenie i jednolitość skóry.

Terapia ChromaWhite: 370 zł

Czym jest i jakie efekty zapewnia?
Czym jest i jakie efekty zapewnia?

Czym jest i jakie efekty zapewnia?

IonActive Power Treatment dzięki współpracy z naturalną biologią skóry gwarantuje spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. Zabieg łączymy z najpopularniejszymi technologiami stosowanymi w gabinecie kosmetycznym, takimi jak światło LED, masaż manualny oraz prąd wysokiej częstotliwości, aby zapewnić najlepsze rezultaty. W zależności od użytego koncentratu natychmiast uzyskasz efekt w postaci: rozświetlonej, odżywionej skóry; zmniejszonej ilości drobnych  linii i zmarszczek; zmniejszonej liczby wyprysków; jędrniejszej skóry o wyrównanym kolorycie.

Zabieg nawilżający: 280 zł

Zabieg rozjaśniający: 280 zł

Zabieg przeciwtrądzikowy: 280 zł

Zabieg z Retinolem: 300 zł

Czym jest i jakie efekty zapewnia?

Terapia MediBac to pierwsza profesjonalna kuracja zaprojektowana pod kątem pielęgnacji i leczenia skóry osób dorosłych z trądzikiem pospolitym. Każdy produkt wchodzący w skład systemu MediBac zawiera unikalną kompozycję substancji o działaniu oczyszczającym, kojącym i regenerującym by jak najskuteczniej walczyć z trądzikiem zapobiegając jednocześnie przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Terapia MediBac: 220 zł

Zabieg oczyszczający: 130 zł

Zabieg z oczyszczaniem manualnym: 200 zł

Czym jest i jakie efekty zapewnia?
Czym jest i jakie efekty zapewnia?

Czym jest i jakie efekty zapewnia?

Wyjątkowa terapia kojąco - ochronna dla skóry wrażliwej. Profesjonalna pielęgnacja skóry wrażliwej Dermalogica, wykorzystuje koncentrację roślinnych substancji o działaniu łagodzącym, przeciwzapalnym, redukującym zaczerwienienia oraz przywracającym skórze jej naturalną barierę ochronną. Aktywny kompleks Ultra Calming w połączeniu z bogactwem substancji kojących i ochronnych tworzy kompozycję, niezwykle skuteczną w walce z immunogennym oraz neurogennym stanem zapalnym.

Zabieg kojąco-ochronny: 130 zł

Zabieg Ultra Calming: 200 zł

Czym jest i jakie efekty zapewnia?

Zabieg ten został opracowany dla skóry odwodnionej, wysuszonej przez słońce. Głęboko nawilża, odżywia i regeneruje skórę oraz poprawia funkcjonowanie jej naturalnej bariery ochronnej. W zależności od potrzeb, zabieg jest połączeniem witamin oraz naturalnych ekstraktów roślinnych. Złuszczenie nadmiaru martwych komórek pozwala na lepsze wchłonięcie substancji aktywnych, stymuluje produkcję młodych, w pełni nawilżonych komórek, dzięki czemu skóra jest nawodniona, elastyczna, wspaniale wygładzona i odświeżona.

Zabieg nawilżający: 120 zł

Zabieg nawilżający wzbogacony: 250 zł

Zabieg nawilżający odżywczy: 150 zł

Czym jest i jakie efekty zapewnia?