Instytut Estetyki Pierre Lupina

Instytut Estetyki Pierre Lupina

Zabiegi dla mężczyzn

Usuwanie zbędnego owłosienia

Usuwanie zbędnego owłosienia

To najnowszy laser diodowy, charakteryzujący się wysoką mocą przeznaczony do stosowania w zabiegach trwałego usuwania owłosienia, fotoodmładzania i zamykania głęboko położonych naczyń.

MeDioStar NeXT to synonim bezpiecznej epilacji, także w przypadku ciemnych typów skóry. Wysoka energia dociera również do mieszków włosowych na głębszych poziomach. Urządzenie zawsze działa delikatnie, co gwarantuje wysoki komfort zabiegu.

Likwidacja tkanki tłuszczowej, wygładzenie zmarszczek

To innowacyjne urządzenie służące do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania i konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Redukuje tkankę tłuszczową,  liftinguje oraz modeluje sylwetkę.

Zapewnia rezultaty w zakresie modelowania sylwetki i redukcji cellulitu, przywraca prawidłową cyrkulację krwi i limfy, przeciwdziała zatrzymywaniu wody i poprawia metabolizm komórkowy, powoduje również długotrwały efekt napięcia i poprawy jędrności skóry poprzez stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny.

Dzięki połączeniu działania wielu parametrów działa na wszystkich głębokościach skóry w obrębie jednego zabiegu, zapewniając odpowiednie rozgrzanie wszystkich jej warstw: tj. naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej. Dzięki temu osiągniesz doskonałe rezultaty przywrócenia jędrności skóry na obszarach objętych tkanką tłuszczową, wpływając pozytywnie także na jej redukcję.

Likwidacja tkanki tłuszczowej, wygładzenie zmarszczek
Likwidacja tkanki tłuszczowej

Likwidacja tkanki tłuszczowej

Ultradźwięki skutecznie likwidują skupiska komórek tłuszczowych, które przyczyniają się do powstawania cellulitu. Wygładzają skórę, usuwają zwiotczenia i poprawiają jej wygląd. Ułatwiają modelowanie sylwetki. Usuwanie cellulitu oraz likwidacja tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków polega na wprawianiu komórek tłuszczowych w drgania. Pod wpływem energii mechanicznej komórki te zostają rozbite, a dzięki naturalnym procesom metabolicznym są wydalane z organizmu. Dodatkowo za sprawą tej technologii przyspieszone zostaje krążenie oraz aktywowany mikromasaż tkanek, co przyczynia się do szybszego uwalniania ciała od problemu skórki pomarańczowej. Ultradźwięki zapewniają również efekt termiczny (w tkankach następuje zamiana energii w ciepło), dzięki czemu działają znieczulająco, relaksują skórę i ujędrniają ją.

Ultradźwięki to niesłyszalne przez człowieka fale akustyczne, które wykorzystuje się w terapiach estetycznych ze względu na ich możliwość fizycznego oddziaływania na skórę i tkankę podskórną. Mikrodrgania wyzwalane przez stosowane podczas zabiegu urządzenie wpływają na ich kondycję i wygląd. Poprawie ulega również unaczynienie i dotlenienie komórek. Wygładzają skórę, usuwają zwiotczenia i poprawiają jej wygląd. Ułatwiają modelowanie sylwetki.

Likwidacja tkanki tłuszczowej, wygładzenie zmarszczek, zabiegi oczyszczające na twarz

To urządzenie służące do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania i konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych.

Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanej technologii, DXtwin jest pierwszym urządzeniem wyspecjalizowanym w działaniu na tkankę łączną. Poprawiając spalanie tłuszczu, redukuje tkankę tłuszczową, usprawnia również cyrkulację krwi i limfy, w efekcie ułatwiając eliminację toksyn i odblokowanie tkanki podskórnej. Stymuluje fibroblasty, wpływając na radykalną odbudowę włókien kolagenowych. Stymulacje włókna elastyczne prowadzi do wygładzenia skóry i poprawy jej napięcia.

Likwidacja tkanki tłuszczowej, wygładzenie zmarszczek, zabiegi oczyszczające na twarz
Zabiegi oczyszczające na twarz

Zabiegi oczyszczające na twarz

Tajemnica skuteczności zabiegu L 300 tkwi w połączeniu kilku innowacyjnych metod estetycznych w jednym nieinwazyjnym urządzeniu. L300 łączy w sobie detoksykację, peeling kawitacyjny, sonoforezę, tonizację i laser miękki, dzięki czemu zapewnia widoczny natychmiast po zabiegu efekt liftingujący.

Peeling kawitacyjny może być wykonywany u osób ze skórą tłustą, suchą oraz wrażliwą i z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Częstym wskazaniem do tego typu zabiegu jest również trądzik pospolity, a nawet trądzik różowaty. Peeling kawitacyjny to zabieg estetyczny, którego celem jest intensywne złuszczenie warstw naskórka i dotarcie do skóry właściwej.

Zabiegi oczyszczające na twarz

Dzięki zaprojektowanej specjalnie głowicy zarówno dla twarzy jak i ciała, osiąga się wyjątkowo dobre rezultaty w terapii redukcji bądź usunięcia blizn. Zabieg polega na napylaniu na powierzchnię skóry środka ścierającego, a następnie jego odsysaniu. Odessany zostaje również usunięty, zrogowaciały naskórek. Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry.

Zabiegi oczyszczające na twarz
Usuwanie zbędnego owłosienia

Usuwanie zbędnego owłosienia

To pierwsze na świecie urządzenie do stałego usuwania owłosienia przy pomocy ultradźwięków. Jest to technologia ultradźwiękowa efektywna dla wszystkich kolorów włosów (nawet bardzo jasnych, siwych, rudych), a także dla wszystkich kolorów skóry. Opalona skóra nie jest przeciwwskazaniem. Selectif Pro umożliwia precyzyjne konturowanie brwi, jak i bezbolesne usunięcie owłosienia z linii górnej wargi, podbródka, pachwiny lub pojedynczych włosów z  bikini oraz pach.

  • działa na wszystkie kolory włosów
  • działa na wszystkie typy włosów - włączając słabe lub jasne włosy po terapii laserowej lub intensywnej terapii świetlnej
  • działa na wszystkie karnacje skóry nie powodując odbarwień i plam
  • przed zabiegiem, w trakcie oraz po zakończeniu można się opalać

Usuwanie zbędnego owłosienia, usuwanie blizn i rozstępów

Emitowane przez specjalną głowicę światło lasera podgrzewa w selektywny sposób melaninę znajdującą się we włosie. Przenosi ona energię cieplną do mieszka włosowego, co prowadzi do jego zniszczenia. Włos można usunąć jedynie w anagenowej fazie jego wzrostu, dlatego podczas jednej procedury usuwa się tylko część zbędnego owłosienia.

Zabiegi odmładzające Trios pobudzają wewnętrzne, naturalne procesy regeneracyjne. Światło pulsacyjne stymuluje produkcję elastyny i kolagenu.

Usuwanie zbędnego owłosienia, usuwanie blizn i rozstępów

Wizytówką każdego mężczyzny są zadbane dłonie i stopy. Męska skóra zawiera nawet dwukrotnie więcej gruczołów łojowych, więc występuje wyższe wydzielanie sebum, w efekcie wolniej się starzeje. Ponadto w męskiej skórze znajduje się większa ilość kolagenu i elastyny, dzięki temu męska skóra jest bardzo elastyczna. Jednak w związku z tym, że mężczyźni wykonują prace fizyczne, nie tylko związane z wykonywanym zawodem, ale również po pracy dbając np: o dom, ogród, czy samochód, męska skóra dłoni, bardziej niż u kobiety, narażona jest na wszelkiego rodzaju skaleczenia, otarcia, czy zwyczajne przesuszenie połączone z pękaniem naskórka, to wszystko sprawia że manicure czy pedicure dla mężczyzny to zabieg istotny .

Ciepły i zmysłowy olejek ze świecy A World of Oils sprawia, że skóra jest nawilżona, miękka w dotyku i zostaje otulona zniewalającym zmysły zapachem. Masaż świecą niweluje zmęczenie fizyczne i psychiczne.

Wybierz swój ulubiony zapach i rozkoszuj się niepowtarzalnym masażem świecą ekskluzywnej marki A World of Oils:

  • czar Andaluzji (olejek z czystka, wetiweria pachnąca, lawenda, bergamotka, cytryna),
  • słodycz orientu (pomarańcza, drzewo sandałowe),
  • brazylijski rytm (drzewo różane, pomarańcza, kopaiwca).

pdf

*Cennik obowiązuje od dnia 1 października 2016 r.