Jak szybko poprawić wygląd skóry twarzy przed ważnym spotkaniem?

Skóra lubi czasem płatać nieprzyjemne figle. Planujesz od dawna udział w hucznej imprezie albo niezwykle istotnym spotkaniu, a tu nagle Twoja twarz wydaje się zmęczona, pozbawiona blasku i nieestetycznie napuchnięta? Przykrą niespodziankę jako tako przykryjesz, poświęcając długie godziny na makijaż. Ale dużo lepiej skorzystać z zabiegu, który przynosi efekty natychmiast, a dodatkowo nie wywołuje żadnych podrażnień. Zaraz po wyjściu od kosmetologa możesz więc ruszać na podbój świata!

Czym jest ów zbawienny zabieg? To DX Twin, czyli przyjemny masaż próżniowy. Gdy zaraz po nim spojrzysz w lustro, zachwycisz się błyskawicznymi rezultatami: skóra stanie się wypoczęta, ujędrniona i pozbawiona opuchlizny. To jeden z tych zabiegów, na który wejdziesz prosto z ulicy, czyli bez wcześniejszego przygotowania. Co więcej, lista przeciwwskazań jest malutka: jeżeli nie masz chorób skórnych, możemy działać.

Jak krok po kroku wygląda zabieg?

1) Wykonujemy w sposób specjalny ruchy, które odblokowują węzły chłonne znajdujące się w obrębie twarzy, dekoltu i szyi.

2) Stosujemy urządzenie DX Twin z końcówką, która bardzo precyzyjnie wygładza każdą zmarszczkę. Działa zarówno na zmarszczki płytkie, jak i głębokie.

3) Wykorzystując inną końcówkę, zajmujemy się porządnym ujędrnieniem skóry: szybkimi ruchami oklepujemy całą twarz, zaczynając od dekoltu, a kończąc na czole.

4) Kolejną końcówką rozpoczynamy drenaż, czyli dokładny masaż miejsca zabiegowego w kierunku węzłów chłonnych.

5) Dbając o jak najlepsze efekty, na koniec nakładamy maskę z pielęgnującymi składnikami.

Zabieg trwa około czterdziestu pięciu minut. Po wszystkim zauważysz naprawdę ogromną różnicę. Twoja skóra będzie pozytywnie pobudzona, zrelaksowana i bardziej promienna. I spokojnie, nie pojawią się żadne zaczerwienienia ani opuchlizna.

Brzmi świetnie? W takim razie z przyjemnością zapraszamy do naszego Instytutu na zabieg. Możesz też pojawić się na bezpłatnych konsultacjach, gdzie pomożemy Ci dobrać odpowiednią dla Twojej skóry pielęgnację.


Dodaj komentarz