Jak sobie poradzić z zatrzymywaniem wody w organizmie?

Jeżeli znajdujesz się w gronie osób mających problemy z zatrzymywaniem wody w organizmie, to na pewno uczucie ociężałości i braku energii nie jest Ci obce. Często też towarzyszy temu męcząca opuchlizna. Gromadzenie się wody wynika przede wszystkim z zaburzonej pracy hormonów. Lubi się pojawiać tuż przed miesiączką. Może również do niego doprowadzić niewłaściwe odżywianie się (głównie spożywanie zbyt dużych ilości soli), a także brak ruchu.

Jeśli chcesz pozbyć się kłopotu, przede wszystkim zadbaj o uregulowanie gospodarki hormonalnej. Porzuć siedzący tryb życia i dużo się ruszaj. Skup się na prawidłowej, zdrowej diecie. Poza tym regularnie pij dużo płynów – brzmi to trochę dziwnie, ale masz szansę zwalczyć zatrzymywanie wody w organizmie poprzez dostarczanie organizmowi większych ilości wody.

Świetnym sposobem na zlikwidowanie problemu jest również zabieg na ciało DX Twin, który skutecznie pobudza układ limfatyczny. Pierwszy krok to odblokowanie węzłów chłonnych na całym ciele. Po tym następuje trwający około kwadransa drenaż. W trakcie poczujesz przyjemne zasysanie ciała w miejscu zabiegowym – trochę jak masaż. Efekty zauważysz natychmiast: poczujesz się lepiej we własnym ciele, a uciążliwa opuchlizna odejdzie jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Zabieg DX Twin rewelacyjnie radzi sobie także z cellulitem wodnym, który bardzo często pojawia się przy zatrzymywaniu wody. W przypadku tego typu cellulitu widać na powierzchni skóry – zwłaszcza na pośladkach – nieestetyczne wybrzuszenia i nierówności.

Zainteresował Cię taki zabieg? W takim wypadku zapraszamy do naszego Instytutu na bezpłatne konsultacje, gdzie sprawdzimy, czego dokładnie potrzebuje Twój organizm.  Jeśli nie masz popękanych naczynek, uszkodzeń naskórka, chorób skóry i stanów zapalnych, możesz do woli korzystać z dobrodziejstw DX Twin.


Dodaj komentarz