Jak powiększyć usta, by wyglądały naturalnie i pięknie?

Usta to jeden z atrybutów kobiecości. Pełne, ładnie zarysowane wargi uważa się powszechnie za niezwykle ponętne. Nie do końca satysfakcjonuje Cię kształt Twoich ust i marzysz, by zbliżyły się do ideału? Ale boisz się, że wargi staną się przerysowane i pretensjonalnie napompowane? Z nami możesz odrzucić lęki w kąt, gdyż nie lubimy przesady i kładziemy duży nacisk na naturalność.

W naszym Instytucie wykorzystujemy kwas hialuronowy odpowiedzialny za prawidłowe nawilżenie i ujędrnienie. Używamy najnowszych preparatów, które świetnie rozumieją się ze skórą. W związku z tym wypełniane usta wyglądają naturalnie i apetycznie.

Za pomocą kwasu możemy fantastycznie wymodelować górną wargę i pozbyć się asymetrii ust. Twoje usta staną się pełniejsze, a ich kontur – znacznie wyraźniejszy. Wargi będą napięte, nawilżone i jędrne. Ale to nie wszystko! Rozprostują się linie wokół ust, co przywróci młodzieńczy wygląd. Cała twarz przeobrazi się w bardziej łagodną, miękką i subtelną.

przed i po

Podczas konsultacji drobiazgowo omówimy z Tobą każdy krok i dopytamy o Twoje oczekiwania. Wszystko po to, by poprawić Twoje usta dokładnie tak, jak tego chcesz. Nie musisz się też bać żadnego bólu, bo starannie znieczulamy miejsce zabiegowe. Obrzęk ust zaraz po zabiegu jest naprawdę niewielki, więc możesz od razu wrócić do codziennych aktywności.

O czym musisz pamiętać? Pij dużo wody przed i po zabiegu, gdyż kwas hialuronowy silnie wiąże wodę. Dzięki nawodnionemu organizmowi o wiele lepiej się wchłonie, a więc efekt powiększenia ust stanie się trwalszy. Staraj się też nie przygryzać ust przed jakiś tydzień po zabiegu. Po tym czasie zaprosimy Cię na spotkanie kontrolne, by upewnić się, że wszystko w absolutnym porządku. Po pierwszym razie piękne wypełnienie ust utrzyma się od pół roku do dziewięciu miesięcy. Kolejne zabiegi sprawią, że rezultat ten będzie bardziej długotrwały.

Jeśli nie możesz się doczekać, by wydobyć naturalne piękno swoich ust, zapraszamy do nas na bezpłatne konsultacje. Poznamy Twoje oczekiwania, odpowiemy na wszystkie pytania i sprawdzimy, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu. A potem możemy działać!


Dodaj komentarz